Haylou GT1 Kulaklık Xiaomi TWS Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Kulaklık IPX5 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Siyah

Haylou GT1 Kulaklık Xiaomi TWS Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Kulaklık

IPX5 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Siyah

MarkaHAYLOU
RenkSiyah
Bağlantı TürüKablosuz
Model AdıGT1
Kulaklık TürüKulak İçinde

Haylou GT1 Kulak içi Bluetooth Kulaklık

Haylou GT1 Özellikleri

  • Çok fonksiyonlu dokunmatik kontrol
  • Dijital akıllı DSP dijital modül gürültü azaltma
  • IPX5 su geçirmez, yağmurlu günlerde kullanılabilir.
  • Kulaklıklı mikrofon setinde yüksek hassasiyetli 7,2 mm dinamik stereo hoparlör bulunur.
  • Akıllı ses asistanı
  • 310 mAh şarj kutusu ile kulaklığınızın hızlı şarj edilmesini sağlar.
  • Bluetooth 5.0 bağlantılı
  • Kulakiçi
  • 310 mAh Batarya

Haylou GT-1

Daha kararlı sinyal iletimi, daha düşük gecikme süresi ve daha düşük güç tüketimi için profesyonel olarak özelleştirilmiş bir Bluetooth 5.0 yongası kullanıyoruz.

GT-1, Çağrının netliği için çift taraflı mikrofon kullanır. Üstün çağrı netliği ile kristal berraklığında çağrılar yapabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kurulum

GT-1’i kulaklıkları kutudan çıkar çıkmaz otomatik olarak açılarak, eşleşebilir ve bağlanabilir moda geçer.

IPX5 Tere Dayanıklı

Yoğun antrenmana hazır mısınız?

IPX5 endüstriyel seviyesi GT1’i suya ve tere karşı korur, bu nedenle nerede olursanız olun istediğiniz kadar egzersiz yapabilirsiniz.

12 Saatlik Şarj Süresi

GT1, hayal gücünüzün ötesinde güçlü bir pilin içerir.

Şarj kutusu ile birlikte yaklaşık 12 saatlik kullanım süresi sunar.

Sesli Asistan

Hızlı ayarlar ve açık uygulamalar konusunda size yardımcı olabilecek sesli asistanı etkinleştirmek için üç kez dokunun. Hızlı ayarlar ve açık uygulamalar konusunda size yardımcı olabilecek sesli asistanı etkinleştirmek için üç kez dokunun.

Küçük ve Hafif

GT1, Kullanım kolaylığının yanı sıra sadece 4g ağırlığındadır. Kompakt tasarımı ile kulağınıza taktığınızda görünmez hale gelir.

Dokunmatik Butonlar

Zarif gövdeye hafifçe dokunurken, kulaklarınıza fazladan baskı yapmadan birden fazla fonksiyonun kullanılabilmesi için yüksek hassasiyetli bir dokunmatik panel yerleştirilmiştir.

Yüksek Performans

Yüksek kaliteli sürücüleri ile üst düzey performans sunar.

DSP Teknolojisi

Kristal netliğinde bir konuşma sunan DSP teknolojisi.

Haylou GT1 TWS kablosuz Bluetooth kulaklık siyah renkli tasarımı, işlevsel teknik yapısı ve uygun fiyatları ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Düşük gecikme süresi ve güç tüketim değerleri ise ürünü performans bakımından üst sıralara yerleştiriyor. Bluetooth 5.0 kablosuz teknolojisine sahip olan kulaklığın yüksek sinyal iletim niteliği ve çözünürlüğü de dikkat çekiyor. Mikrofonlu kulaklık ile hem müzik dinlemek hem de telefon görüşmeleri yapmak son derece eğlenceli bir hâl alıyor. Ayrıntılı sesleri net biçimde duymak ve sesinin karşı tarafa net iletimini sağlamak sizin için önemliyse, fiyat performans ürünü olan bu kulaklığı inceleyebilirsiniz.
7.2 mm Sürücülü Kulaklık ile Müzik Keyfi
Haylou GT1 TWS, 7.2 mm boyutlu özel sürücüleri ile yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunuyor. 110 dB hassasiyet, 32 Ohm empedans ve 20 Hz ila 20 kHz frekans aralığı hem sürücülerin kapasitesine uygun bir ses çıkışı sağlıyor hem de bas ve tiz dengesinin doğruluğu üzerinde etkili oluyor.Gürültü engelleme teknolojisi ise donanım temelli verimliliği artırma amacına hizmet ediyor. Dış kaynaklı sesler izole edildiğinden çağrılarınız da müzik dinleme keyfiniz de bölünmüyor. Müzik dinlerken ya da film izlerken işitsel içerikleri iyi derecede duymanız için geliştirilen hoparlörlere gürültü önleyici özellikli mikrofon eşlik ediyor.Çağrı netliğini artırmak adına üründe çift taraflı mikrofon tercih ediliyor. Parazitlenme oluşumunu engelleyen ve çevresel gürültüleri bastıran mikrofon sayesinde çağrı performansı hayli yüksek oluyor.
Kolay ve Etkili Kullanım Vadeden Bir Kulaklık
Hızlı kullanım ve kolay kurulum, bu modelin sağladığı avantajlar arasında yer alıyor. Haylou kablosuz kulaklığı şarj kutusundan çıkardığınızda aygıt, bağlanabilir moda doğrudan geçiyor, otomatik açılabiliyor, uyumlu cihazlar ile otomatik olarak eşleşebiliyor. Kulak içi kulaklık Android ve IOS işletim sistemlerini desteklediğinden geniş bir kullanım alanı sunuyor. Farklı sistemlere uyumlu olması bir yana, sesli asistan desteğini de sizlere ulaştırıyor. Siri ve Google Asistan uygulamalarını GT1 kulaklık ile etkili biçimde kullanabilirsiniz.
Bluetooth Teknolojili Kablosuz Kulaklık
Haylou GT1 kanal içi kulaklık hem Bluetooth özellikleri hem de şarj kapasitesi ile kullanıcılara konfor vadediyor. AAC özellikli Bluetooth 5.0 teknolojisi AVRCP, HSP, A2DP ve HFP profillerini içeriyor. Tam kablosuz kulaklık geniş kullanım menzili ve uzun şarj kullanım süresini de beraberinde getiriyor. 10 metreye kadar kablosuz kullanım özelliği sayesinde hareket alanınız ve özgürlüğünüz artıyor. Tek şarj ile 3.5 saatlik kullanım süresi şarj kutusuyla birlikte 12 saate kadar artıyor. Şarj süresi 90 dakika olan şarj kutusu ince, hafif ve sağlam yapısı ile fark yaratıyor. Zarif ve estetik gövdeli kulaklık modüllerde dokunmatik teknoloji tercih ediliyor. Dokunmatik sensörler uzaktan kumanda olarak işlev görüyor, çağrılar ve müzikler bu yüzey aracılığı ile kontrol edilebiliyor. Bakı yapmanıza gerek kalmadan komut verebileceğiniz dokunmatik butonlarda özel kombinasyonlu birden fazla fonksiyon yer alıyor. Yüksek hassasiyetli panelin kullanımı süresince kulaklıkların kulaktaki dengeli duruşu bozulmuyor.
Sağlam, Şık ve Ergonomik Bir Dizayn
Tam kablosuz kulaklık, kolay kullanım ve etkili performansın yanı sıra, sağlam ve kaliteli bir genel yapı da sunuyor. Açık alanda, spor yaparken ya da yürüyüşleriniz süresince sorun yaşamamanız adına aygıtta IPX5 suya dayanıklılık koruması yer alıyor. Toza ve sıvı püskürtmeye dayanıklı tasarım sayesinde terleme durumunu dert etmeden antrenmanlarınıza odaklanabilirsiniz, uzun süreler boyunca egzersizlerinizi yapabilirsiniz. Ses gecikmesi durumu yaşatmayan ve Bluetooth destekli tüm cihazlar ile uyumluluk sergileyen kulaklık modern görünümden de taviz vermiyor. Fiyat ve performans ürünü kulaklık arayışınız varsa Haylou GT1 model kablosuz kulaklığı düşünebilirsiniz.
Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık – Siyah

Cihazı şarj etmek için cihazın üzerindeki jelatini çıkartmanız gerekmektedir.

Kutu İçeriğinde Şarj adaptörü ve Şarj kablosu bulunmamaktadır.

Oyun modu bulunmamaktadır.

Xiaomi Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık Soru – Cevap

Xiaomi Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık Hangi Telefonlar İle Uyumludur?

Xiaomi haylou GT1 TWS kablosuz bluetooth kulaklık, Bluetooth destekli tüm cihazlar ile uyumludur.

Xiaomi Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık Kullanırken Ses Gecikmesi Ya Da Kopması Olur mu?

Xiaomi haylou GT1 TWS kablosuz bluetooth kulaklık ileri düzey Bluetooth bağlantı teknolojisine sahip olduğu için ses aktarımı esnasında herhangi bir kopma ya da gecikme durumları oluşmaz.Bu sayede ses dosyalarınızı veya görüşmelerinizi rahatlık yapabilirsiniz.

Xiaomi Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklığın Suya ve Toza Karşı Dayanıklılığı Bulunur Mu?

Xiaomi haylou GT1 TWS kablosuz bluetooth kulaklığın IPX5 sertifitası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklılığı bulunur.

Xiaomi Haylou GT1 Bluetooth Kulaklığı Nasıl Reset Atarım?

Adım 1: Haylou GT1 TWS’yi şarj kutusundan çıkarın ve manuel olarak kapatın . (çok işlevli tuşa kırmızı ışık yanıp sönene kadar uzun süre basın).

Adım 2: Kapatma durumunda, iki kulaklığın çok işlevli tuşuna yaklaşık 15 saniye basın, ikinci kırmızı ve beyaz ışıkları dönüşümlü olarak üç kez bırakın ve sıfırlamak için şarj kutusuna geri koyun .

Adım 3: Telefon cihazındaki Haylou GT1 TWS bağlantı kaydını silin ve iki kulaklığın eşleştirme kayıtlarını silin.

Adım 4: Tekrar eşleştirin , LED ışıklarının değişmesine dikkat edin, aksi takdirde eşleşme başarılı olmayacaktır.

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık

Xiami son dönemlerin en popüler elektronik markaları arasında yer alıyor. Marka özellikle ürettiği akıllı telefonlar, akıllı saatler ve tarz kablosuz kulaklıklarıyla gençler ve kendini genç hisseden insanlar arasında oldukça çok tercih ediliyor. Her kulak temelde kullanıcının kulağına ses veren iki hoparlörden oluşuyor. Kulaklığın en bilinen kullanımı, dinlenen müziği kişisel olarak kimseyle paylaşmadan ve kimseyi rahatsız etmeden dinlemek olarak tanımlanıyor. İyi bir kulaklık sayesinde dış ortamdaki trafik seslerini ya da inşaat sesleri gibi gürültü yapan sesleri duymadan müziğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kulaklık alışverişlerinde kulaklığın ses geçirmemesi oldukça önemli bir etken olur. Kulaklıklar kablo ya da kablosuz bir şekilde telefona ya da bilgisayara-tablete bağlanabiliyor. Kablosuz, bluetooth kulaklıklar son zamanlarda oldukça çok kullanılıyor. Bu modeller kablosuz oldukları için bağlanmak istediğiniz cihaza bluetooth ile bağlanmanızı ve kabloya dolanmadan ya da kablo açma derdine düşmeden müziğinizin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Son zamanların en bilinen markalarından Xiaomi de tarz ve teknolojik bluetooth kulaklıklarını kullanıcıların beğenisine sunuyor. Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık, markanın son zamanlarda en çok satan ürünleri arasında yerini alıyor. Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık kullanımı, kablo ile değil, bluetooth ile sağlanıyor. Kablolara dolaşmadan ve kablo açma derdini düşünmeden her yerde her an müziğin keyfini çıkartmak istiyorsanız Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 kulaklıkğın teknik özelliklerine daha yakından bakabilir ve ürünün teknik ve tasarım özelliklerini daha yakından inceleyebilirsiniz.

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık Teknik Özellikleri

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık özellikleri ile bağlanmadan bağlantıda kalmak isteyen genç ve kendini genç hisseden kullanıcıların beğenisini topluyor. Kulaklık alışverişlerinde özellikle dikkat edilmesi gereken birkaç özellik sayılıyor. Bu özellikler alınacak ürünün teknik özellikleri içerisinden sıralanıyor. Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık siyah rengi ile oldukça tarz ve genç bir duruşa sahip ve bu görünüş ürünün oval çizgileri ve kesimleriyle tamamlanıyor. Ürün diğer bluetooth kulaklıklar gibi büyük ve kaba değil, bunun tam tersine ürün oldukça minimal ve herhangi bir ek dış uzantıyla tamamlanmıyor. Tasarım özellikleri dışında kulaklığın teknik özellikleri de saymakla bitmiyor. Markanın bu ürününde diğer ürünlerinden daha iyi bir sinyal iletimi teknoloji kullanılıyor. Gelen aramaları karşılamada ise daha az gecikme ve aramayı aktarma süresi bulunuyor. Kulaklık içinde gelen hem kutu hem de şarj adaptörü olarak kullanılan kutu içinde şarj edilerek kullanılıyor. Kulaklık oldukça düşük bir güç tüketimi ile çalıştığı için şarjı da uzun süre kalıyor. Bir kulaklık bugün sadece müzik dinlemek için kullanılamıyor. Trafikte ya da işte telefonla rahat konuşamadığınız anlarda kulaklığınız sayesinde telefonu kulağınıza götürmeden telefonla konuşabilirsiniz. Telefonunuza gelen aramaların daha net duyulması için Xiaomi kulaklıkta çift taraflı mikrofon kullanılıyor. Kolay kurulumu ve zengin teknik özellikleriyle her kullanıcının beğenisini topluyor. Cimri.com’u ziyaret ederek ürünün teknik özelliklerini daha yakından inceleyebilirsiniz.

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık Fiyatları

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık fiyatları genel olarak kulaklığın sahip olduğu teknik özellikler ve modeline göre belirleniyor. Ürün markanın en popüler ve en çok satılan ürünlerinden biri olarak biliniyor. Bluetooth bağlantı teknoloji ile çalışan ürün müzik dinleme deneyiminizi yüksek ses kalitesinin yanında netliği yüksek mikrofon özellikleri ile destekliyor. Bluetooth kulaklıklar kablolu çalışan kulaklık modellerine kıyasla daha yüksek fiyatlara satılıyor. Biraz daha fazla ödeyerek kablo derdinden kurtulabilirsiniz. Kulaklığın tasarım özellikleri de fiyatı etkiliyor. Özellikle bu ürün şık dış tasarımı ve ergonomik biçimi ile ön plana çıkıyor. Ürünün dışında kulak dışına uzanan herhangi bir uzandı yer almıyor. Ürün tamamen kulak içine yerleşerek kulakla bir görüntü sağlıyor. Ürün zengin teknik özelliklerine ve şık tasarım özelliklerine kıyasla oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Ürün bilinen diğer markaların ürünleriyle aynı teknik özelliklere sahip, buna karşılık bilinen markaların kulaklıklarından daha uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Hem uygun fiyatlı hem de teknik özellikleri ve tasarımı iyi bir bluetooth kulaklık satın almak istiyorsanız Cimri’yi ziyaret ederek ürünün fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık İndirimleri ve Kampanyaları

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık indirimleri ve kampanyaları genel olarak diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi dönemsel olabileceği gibi belirli büyük indirim günlerine de yayılıyor. Almak istenilen ürünlerin indirimlerini ya da kampanyalarını takip etmek her zaman kolay olmuyor. Bu gibi durumlarda işinizi kolaylaştırabilecek yeni yollar keşfetmeniz gerekebiliyor. Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık indirim ve kampanyalarını daha yakından takip etmek ve gerçekleşen indirimlerden hemen haberdar olmak isterseniz Cimri.com’ ziyaret ederek bu haberlerin tümünden anında haberdar olabilirsiniz. Cimri’de birçok satıcı ve ürünleri bir arada bulunuyor. Sitenin uzman ekibi sizin için tüm sitedeki indirim ve kampanyaları takip ediyor ve bu indirim ve kampanyalardan anında haberdar olmanız sağlıyor.

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 kulaklık, sadece müzik keyfiniz değil günlük telefon konuşmalarınızı da keyifli bir hale dönüştürecek tüm teknik özelliklere ve tasarım özelliklerini bünyesinde topluyor. Kulaklığın sahip olduğu tüm teknik ve tasarım özelliklerini Cimri.com üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz. Kulaklığın teknik özellikleri dışında site üzerinden Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık yorumlarına da ulaşabilirsiniz. Bu yorumlar kulaklığı almadan önce kulaklık hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor. Bunun dışında yine bu kullanıcı yorumlarını okuyarak site üzerindeki satıcılar hakkında da önceden bilgi sahibi olabilirsiniz. Cimri, uzman ekibi ve geniş ürün çeşitliliği ile kullanıcılarına iyi ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. 

Haylou GT 1 Kulaklık

Haylou Kulaklık

Haylou BT Kulaklık

xiaomi Haylou GT1

Xiaomi Haylou Kulaklık

Kablosuz Kulaklık haylou

Haylou Kulak içi Kulaklık

Haylou Kulaklık GT1

Mi Haylou GT1

xiaomi GT1 Kulaklık

Marka‎HAYLOU
Üretici‎Xiaomi
Model‎GT1
Model Adı‎GT1
Parça Numarası‎GT1
Önemli Özellikler‎Kablosuz
Adet‎1
Mikrofon Biçim Katsayısı‎Mikrofonlu
Kulaklık Türü‎Kulak İçinde
Piller Dahil‎Evet
Pil Gerekli‎Evet
Pil Hücre Bileşimi‎Lityum iyon
Cable Feature‎Dolaşmayan
Bağlantı Türü‎Kablosuz
Üretici‎Xiaomi
Ürün Model Numarası‎GT1
Ürün Boyutları‎7 x 4 x 4 cm; 80 gram
Aktif Gürültü Önleme (ANC)Yok
Bluetooth Versiyon5.0
Çift Telefon DesteğiYok
Kulaklık TipiStereo, TWS
Kullanım TipiKulakiçi
Müzik DinleyebilmeVar
Suya & Tere DayanıklıEvet
Garanti Süresi (Ay)24
Yurt Dışı SatışYok

Haylou Kablosuz Kulaklık GT1

Haylou GT1 amazon

Price: $143,85 TL

Kulak Haylou gt1 beyaz

Xiaomi TWS Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Kulaklık değerlendirmeler

Leave a Comment