Haylou T15 Kulaklık TWS Xiaomi Haylou T15 Kablosuz Kulaklık IPX5 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Gaming 2200mAh Siyah

Haylou T15 Kulaklık TWS Xiaomi Haylou T15 Kablosuz Kulaklık

IPX5 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Gaming 2200mAh Siyah

Haylou T15 Kulaklık amazon

Fiyat:164,38 TL

MarkaHAYLOU
RenkSiyah
Bağlantı TürüKablosuz
Model AdıT15
Kulaklık TürüKulak İçinde
 • Haylou T15 TWS Bluetooth Kulaklık dokunmatik sensör ve IPX5 koruma sınıfına sahiptir. 
 • Çağrı kontrol ve müzik kontrol özellikleri vardır. 
 • Pasif gürültü önleme özelliğinin yanı sıra Android ve IOS uyumludur. 10 m kadar kullanım mesafesi ve şarj kutusu ile 60 saat kullanım imkanı sunar. 
 • Sahip olduğu mikrofonu sayesinde hem telefon görüşmeleri hem de Siri Asistan ve Google Asistan yönetimi sağlar.

Bu ürün hakkında

 • Bluetooth: V5.0
 • Su ve Toza Karşı Dayanıklılık: Var, IPX5
 • Müzik ve Konuşma Süresi: Şarj birimi ile 60 saat
 • Çift Telefon Desteği: Yok
 • Gürültü Önleyici: Yok

Haylou T15 Gaming TWS Teknik Özellikleri

Haylou T15 özellikleri

 • Kulaklık tipi: Stereo
 • Kulaklık tipi: Kulakiçi
 • Bağlantı: Bluetooth 5.0
 • Suya ve tere dayanıklılık: Mevcut
 • Batarya: 60 saatten fazla
 • Sürücü çapı: 6mm
 • Sesli asistan desteği: Mevcut
 • Öne Çıkan Özellikler: Oyun modu, müzik modu, gürültü azaltma

Haylou T15 Gaming IPX5 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Haylou T15 Gaming TWS Tasarım

Hem tasarımı hem de kullanım kolaylığı ile tam kablosuz kulaklıklar hızla daha çok kişiye ulaşmayı başlıyor. Özellikle giriş segmentinde yer alan kulaklık, bir kulaklıktan çok fazla bir beklentisi olmayan kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde talep görüyor. Dünya genelinde geniş kitlelere ulaşabilen tam kablosuz kulaklık markalarından biri de Haylou. Haylou T15 modeli ile tasarım noktasında hem sadelik hem de rahatlık sunuyor. Zira Haylou T15 yassı kulaklık kutusu ile cepte çok fazla rahatsızlık yaratmıyor. Kulaklıklara gelecek olursak; kulak içine tam oturan ve dış tasarımı ile kulakta sabit durabilen bir modelle karşılaşıyoruz. Siyah mat bir rengin hakim olduğu kulaklık modeli plastik bir yapıdan oluşuyor.

Haylou T15 Gaming TWS Performans

Haylou T15 100-250 TL fiyat aralığında karşımıza çıkan giriş segmenti kablosuz kulaklıklar arasında öne çıkan bir performansa sahip. Kutusunda sunduğu yüksek pil ömrü ile neredeyse kısa çaplı bir tatili bile rahatlıkla çıkarmaya aday olan Haylou T15 ses performansında da belli bir standardı yakalayabiliyor. Ancak gecikme süresinde yapılan iyileştirmelere rağmen Haylou T15’i bir gaming oyuncu kulaklığı olarak isimlendirmek doğru olmaz.

Haylou T15 Gaming TWS Batarya Kapasitesi

Haylou T15 Gaming TWS kulaklığın sivrilen en önemli yanı şüphesi yüksek pil kapasitesi. Tam şarjda 2.5 saat kesintisiz kullanım süresi sunabilen T15 kulaklığın şarj kutusu ile tek şarjda toplam 60 saatlik bir pil performansı sağlayabiliyor. Toplam 2200 mAh batarya kapasitesi sunan kulaklık kutusu ters şarj özelliği ile akıllı telefonunuzun da güç kaynağı olabiliyor.

Haylou T15 Gaming TWS Kulaklık Artıları

* Yüksek batarya kapasitesi kullanıcısını yarı yolda bırakmıyor.* Bluetooth 5.0 ile daha geniş mesafede daha az gecikme sunuluyor.* Oyun ve müzik modlarında performans farkı hissediliyor.* Uygun fiyatı ile her bütçeye hitap edebiliyor.

Haylou T15 Gaming TWS Kulaklık Eksileri

* Plastik materyali sağlamlık konusunda güven yaratamıyor.* Satış sonrası destek konusunda dezavantajlar yaşatabiliyor.

Haylou T15 Gaming TWS Kimlere Hitap Ediyor?

Haylou T15 Gaming TWS, özgür bir kulaklık deneyimi isteyen ancak bunun için yüksek bir bütçeye sahip olmayan kullanıcılar için ideal. Ayrıca pc oyunu ve mobil oyunlarda sesi önemseyen, kablosuz bir oyuncu kulaklığına yüksek bir bütçe ayırmak istemeyen kullanıcılar da Haylou T15 Gaming TWS modelini inceleyebilir.

Xiaomi Haylou T15 TWS Bluetooth Kulaklık

Haylou T15 TWS Bluetooth Kulaklık

Xiaomi firmasının geliştirdiği markalardan biri olan Haylou, bluetooth kulaklık alanında üretimleri ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Haylou bluetooth kulaklıklar, genellikle kulakiçi tasarımı ile maksimum ses seviyesi sunmayı amaçlıyor. T15 TWS model kulaklık, siyah rengi ve dinamik tasarımı ile ilgi uyandırıyor. Haylou T15 TWS bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık, Android ve İOS işletim sistemleri ile kullanılıyor. Kanal içi tasarımı ile cihaz tüm sesin kulakta kalmasını sağlıyor. Daha detaylı teknik bilgi sahibi olmak için Haylou T15 TWS bluetooth kulaklık incelemesi yapabilirsiniz.

Haylou T15 TWS bluetooth 5.0 kulaklık kablosuz bağlantı özelliği sayesinde rahat bir kullanım sunuyor. Haylou kulaklık, kulak sabitleme ekipmanı ve şarj kablosu ile birlikte geliyor. Kutusunun içerisinde otomatik olarak şarj olan kulaklığın kutusu ise güç kablosu ile şarj ediliyor. Bluetooth kulaklığın kapalı akustik yapısı, ses seviyesini neredeyse tamamının kulak içinde kalmasına yardımcı oluyor. Cihazın suya karşı dayanıklılık özelliği olduğu belirtiliyor. Su dayanıklılık derecesi sadece terleme ve sıçramalara karşı olarak geliştiriliyor. 7.4 gram ağırlığı bulunan kulaklığın hafif tasarımı, uzun süreli kullanımlarda rahatsız hissi yaşatmıyor. Haylou T15 ipx5 TWS kablosuz kulak içi bluetooth kulaklık sadece siyah renk seçeneği ile satışa sunuluyor. Stereo teknolojisine sahip ses özellikleri, dışarıdaki sesleri ve gürültüleri önleyici sistemi sayesinde açık alanlarda kullanım sunuyor. Kulaklığın ses alanında sürücü çapı 6 mm olarak hesaplanıyor. Tam kablosuz şekilde üretilen Haylou kulaklık, bluetooth ile bağlantı kuruyor. Cihazın çoklu bağlantı özelliği bulunmuyor Bu nedenle aynı anda sadece tek cihaz üzerinden kullanılıyor. Bluetooth bağlantı alanı 10 metre. Bu uzaklık mesafesine kadar bağlantı kopmadan kullanılabiliyor. Kutusu içerisinde şarj olan kulaklıkların kutu ile birlikte maksimum kullanım süresi 60 saat. Cihazın şarj kutusunun dolumu ise 90 dakika sürüyor. Kutusuz kullanımlarda kulaklık maksimum 2.5 saat şarj sunuyor. Haylou T15 TWS bluetooth kulaklık özellikleri genel olarak kullanımda sunduğu şarj kapasitesi ile ilgi görüyor.

Haylou T15 TWS Bluetooth Kulaklık Kullanımı

Haylou T15 TWS bluetooth kulaklık kullanımı kablosuz oluşu ile antrenmanlarda, toplantılarda ve benzeri alanlarda kolaylık sunuyor. Android ve İOS işletim sistemleri ile kurulum gerçekleştiren kulaklık ile müzik dinleme, spor, oyun oynama ve telefon kullanımı gibi aktiviteler yapılıyor. Ayrıca Google Asistan ve Siri Asistan ile de senkronize şekilde çalışıyor. Cihazın dokunmatik sensörleri, sesi açma kapama, şarkı listesinde önceki ve sonraki şarkıya geçme, arama açma ve sonlanırma gibi işlemleri yapıyor. Çağrı geldiğinde müziği otomatik olan durduran kulaklık, telefon görüşmelerinde telefondan ya da kulaklıktan olarak seçim yaptırıyor. Bağlantı kurulan akıllı cihazın ekranında kulaklığın şarj durumu gösteriliyor. Dikdörtgen kutusu ile birlikte gelen ürünün kutusu üzerinde markanın amblemi yer alıyor. Xiaomi Haylou T15 TWS bluetooth earbuds farklı kulak pedleri ile tam uyumlu kullanım vadediyor.

Haylou T15 TWS Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Haylou T15 TWS bluetooth kulaklık fiyatları hakkında araştırma yapmak üzere Cimri.com sisteminden yardım alabilirsiniz. Farklı elektronik marketlerin güncel rakamlarını bir arada listeleyebilir, karşılaştırma yapma şansı bulabilirsiniz. Haylou bluetooth kulaklık ürünlerini özellik alanında değerlendirebilir, modeller arasında fiyat performans alanında bir sonuca varabilirsiniz. Ayrıca arama çubuğunda marka belirtmeniz halinde Haylou T15 TWS bluetooth kulaklık indirim ve kampanya seçeneklerini kolayca görüntüleyebilirsiniz. Kulaklık alışverişi yapmadan önce kullananların görüşleri genelinde bir sonuca varmak için Haylou T15 TWS bluetooth kulaklık yorumları alanını okuyabilirsiniz.

Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık Özellilkleri Müzik dinlemek, hemen herkesin vazgeçemediği hobileri arasında yer alıyor ancak müzik dinlerken kullanılan ekipmanlar, çoğu zaman, dinleme sürecinin seyrini etkiliyor. Ses kaynağı ne kadar kaliteli sinyaller iletiyor olursa olsun, kulaklık ve hoparlör gibi ses sinyallerini ses dalgalarına dönüştüren ürünler, teknik açıdan yetersiz kalırsa, dinleme keyfi sekteye uğrayabiliyor. Müzik, özellikle de rock müzik dinlemekten hoşlananlar ise gerek elektro gitar ve basgitar gerekse klavye ve davullardaki ayrıntıları en iyi şekilde işitebilmeyi hedefleyebiliyor. Çin’in en ünlü markalarından biri olan Xiaomi’nin alt markalarından Haylou da rock müzik tutkunlarına özel kulaklık modellerine imza atıyor. Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık özellikleri ve yapısıyla başta rock müzik olmak üzere her tür müziğin takibinde değerlendirilebiliyor. Geniş Biyolojik Diyafram’ı sayesinde oldukça ayrıntılı sesler sunan Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık fiyatları bakımından erişilebilir aralıklarda seyrediyor. Böylece bütçesini yormadan yüksek performanslı bir tam kablosuz kulaklık almak isteyenler, doğrudan bu modele yönelebiliyor. 6 mm Biyolojik Diyafram ve 60 Saat Dinleme Süresi Her biri 3,7 gram ağırlığındaki kulaklıkları, sahip oldukları Realtek 8763VXP Bluetooth 5.0 yongası sayesinde; akıllı cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi birimlerle kolayca eşleştirebilir, multimedya ve oyun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Kulaklıkları tam şarj ettikten sonra 3,5 saat boyunca kesintisiz şekilde dinleme tecrübesi elde edebilir, ürünle birlikte gelen şarj birimiyle kulaklıkları toplamda 15 defa şarj ederek dinleme süresini 60 saate kadar yükseltebilirsiniz. IPX5 ile suya dayanıklı hâle getirilen modeli; antrenmanlarda, açık alan koşularında ve doğa yürüyüşlerinde kullanabilir, kulaklığın sunduğu farklı modlar aracılığıyla her aktiviteye uygun bir ses tonu yakalayabilirsiniz. Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık modelleri üzerinde bulunan hassas mikrofonla telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, görüşme esnasında karşıya ilettiğiniz seslerin berrak olması sayesinde iletişiminizi hedeflediğiniz kalitede sürdürebilirsiniz. Akıllı telefonlardaki işletim sistemlerinde bulunan dijital kişisel asistanları, ürün yardımıyla kontrol edebilir, telefonunuza dokunmadan internet aramaları ve diğer işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık ayrı ayrı çalışabildiği için yalnızca gereksinim duyduğunuz kulaklığı, ek bir işlem yapmadan cihazlarınızla eşleştirebilir, ihtiyaç anında diğer kulaklığı da anında etkinleştirerek stereo dinleme sürecine devam edebilirsiniz. Model Etkileyici Teknik Özellikleriyle Dikkat Çekiyor Marka ve model fark etmeksizin Bluetooth teknolojisine sahip tüm cihazlarla eşleştirilerek kullanılabilen Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık, teknik özellikleriyle günceli yakalıyor. Müzikseverlerin beklentilerini karşılayacak özel donanım bileşenleriyle güçlendirilen ve geniş sayılabilecek sürücüsüyle dengeli tiz, orta ve bas sesler sunabilen ürün, oyun modu, müzik modu gibi seçenekleriyle kullanıcılara avantaj sağlıyor. Sürücü Çapı: 6 mm Biyolojik Diyafram Öne Çıkan Özellikler: Oyun modu, müzik modu gürültü azaltma, asistan desteği Su ve Toza Karşı Dayanıklılık: Var, IPX5 Müzik ve Konuşma Süresi: Şarj birimi ile 60 saat Bağlantı Tipi: Bluetooth 5.0 Teknoloji, oyun ve müzik tutkunlarının rahatlıkla alışveriş listelerine ekleyebilecekleri Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık modelleri, öncelikli olarak zarif ve modern tasarımıyla hayranlık uyandırıyor. Her tip kulağa kolayca oturabilmesini mümkün kılan silikon bölmesiyle, sürücülerin oluşturduğu sesleri kulağa olması gerektiği gibi aktaran ürün, üç ayrı boyda silikonla geliyor. Üzerinde bulunan dokunmatik kontrol bölgesi aracılığıyla yönetilebilen kulaklık, arzu edildiği anda şarj kutusuna konumlandırılarak şarja bırakılabiliyor. Haylou’nun geliştirdiği en büyük şarj birimli kablosuz kulaklık çözümü olma özelliğini taşıyan model, şarj birimi büyüklüğünü bir avantaja dönüştürüyor. 2200 mAh kapasiteli bataryayla desteklenen şarj birimi, kulaklıkları toplamda 15 defaya kadar şarj edebildiği gibi gereksinim hâlinde cep telefonu ve tablet gibi cihazları da USB portu aracılığıyla şarj edebiliyor. Gerek üretici gerekse ürünü kullanan teknoloji tutkunları, uzun seyahatlere çıkmadan önce şarj biriminin, tamamen doldurulmasını tavsiye ediyor. Zira şarj biriminin tam doluluğa ulaşması, birkaç saat sürebiliyor. Şarj birimi içerisindeki mıknatıslar, kulaklıkların, birim içerisindeyken yerinden oynamasını ve hareket esnasında zarar görmesini ya da şarj edilmemesini engelliyor. Birimin iç kısmında üç adet LED aydınlatma yardımıyla birimin hangi oranda şarjının kaldığı gözlemlenebiliyor. Ayrıca, kulaklıkların üstünde de bağlantı durumuyla ilgili bilgi veren LED aydınlatmalar yer alıyor. Oyun Moduyla Üst Düzey Senkronizasyon Tam kablosuz kulak içi kulaklıklarda karşılaşılabilen senkronizasyon sorunlarını taşımayan Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık özellikleri sayesinde özellikle Android işletim sistemli telefonlarda oldukça tatmin edici bir performans gösteriyor. İlgili modlar seçildiği takdirde popüler video akış uygulamaları aracılığıyla video izlerken ses ve görüntü arasında herhangi bir senkronizasyon sorunuyla karşılaşılmıyor. Benzer şekilde oyun modu etkinleştirildiğinde, oyunlardaki sesler, kullanıcıların hamleleri ve diğer tüm işitsel unsurlar, gerçek zamanlı olarak kulaklığa yansıyor. Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık fiyatları dikkate alındığında, böylesi özellikler, kullanıcıların ürüne yönelmelerine zemin hazırlıyor. Kutu İçeriğiyle Sahiplerini Mutlu Ediyor Sunduğu teknik özellikler ve konumlandırıldığı fiyat aralığıyla kısıtlı bütçeli müzikseverlerin ilgisini çeken Haylou T15, sahiplerini mutlu eden bir kutu içeriğiyle geliyor. Ürünün kutusundan; bir çift kulaklık, üç çift kulaklık silikonu (bir çifti kulaklığa takılı durumda), şarj birimi, Micro USB şarj kablosu, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler çıkıyor. Kulaklık Alanındaki Çözümleriyle Dikkat Çeken İsim: Haylou Dünyanın önde gelen teknoloji markalarından Xiaomi’nin alt markalarından biri olan Haylou, 2019 yılının ortalarından beri çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle kablosuz kulaklık modelleriyle dikkatleri üzerine çeken marka, akıllı saat ve şarj kitleriyle teknoloji meraklılarına hizmet veriyor. Hazırladığı ürünler, genellikle uygun fiyat aralıklarında seyreden Haylou, bu yönüyle kullanıcı kitlesini dünya çapında artırmayı başarıyor. Kutusundan Çıktığı Anda Kullanıma Hazır Ürün kutusundan çıktığında kullanıcıları şarj birimi, şarj kablosu, ek silikonlar ve kullanım kılavuzu karşılıyor. Şarj biriminin içine yerleştirilmiş durumdaki kulaklıklar, birimle beslendiği için belirli seviyede dolu durumda oluyor. Bu sayede kullanıcılar, akıllı cihaz veya bilgisayarlarındaki Bluetooth bağlantısını etkinleştirerek kulaklıkları cihazlarla kolayca eşleştirebiliyor. Yine de hem kulaklıkların hem de şarj biriminin şarj seviyelerinin değerlendirilerek tam doluluğa ulaştırılması tavsiye ediliyor. Aksi durumda, ürünün vadettiği kullanım süreleri yakalanamayabiliyor. Kullanım ve kontrol şeması bakımından markanın diğer ürünlerinden herhangi bir farklılığı bulunmayan ve daha evvel, Haylou marka tam kablosuz kulaklıklar kullananların hemen yönetebilecekleri ürünün kendi ses seviyesi yükseltilemiyor. Müziği oynatmak veya duraklatmak için kulaklığa bir kez dokunmak, bir sonraki şarkıya geçmek için sağ kulaklığa iki kez dokunmak, bir önceki şarkıya dönmek için sol kulaklığa iki defa dokunmak gerekiyor. Dokunmatik yüzeylerin sıfırlanması için ilgili yüzeylere, 20 saniye kadar basılı tutulması öneriliyor. Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanması sayesinde cihazla kulaklıklar arasında 10 metre mesafe bulunsa dahi kulaklıklar sorunsuz şekilde değerlendirilebiliyor. Kullanım kılavuzundaki yönlendirmeler ışığında kulaklık ve bağlantı sağlanacak cihaz, birbiriyle kolayca eşleştirilebiliyor. Şayet eşleşme problemi yaşanırsa, kulaklıkların şarj birimine yerleştirilmesi, ardından birimden çıkarılıp yeniden eşleştirme işlemi denenmesi tavsiye ediliyor. Eğer siz de rock müzik dinliyor, oyunlarla zaman geçirmekten hoşlanıyor ve özellikle akıllı cihazlarınızdaki tüm sesleri, tam kablosuz bir kulaklık üzerinden takip etmeyi planlıyorsanız, ürünü kolayca satın alabilirsiniz. 

Marka‎HAYLOU
Üretici‎Haylou
Model‎T15
Model Adı‎T15
Parça Numarası‎T15
Önemli Özellikler‎Gürültü önleme
Adet‎1
Mikrofon Biçim Katsayısı‎Mikrofonlu
Kulaklık Türü‎Kulak İçinde
Piller Dahil‎Evet
Pil Gerekli‎Evet
Cable Feature‎Dolaşmayan
Bağlantı Türü‎Kablosuz
Şarj Edilebilir Pil Dahil‎Evet
Üretici‎Haylou
Ürün Model Numarası‎T15
Ürün Boyutları‎10.4 x 12.2 x 4.6 cm; 40 gram

Haylou t15 2200mah

Xiaomi T15 Kulaklık

Haylou T15 Beyaz

Haylou Kulaklık T15

Haylou T15 Sikayet

Haylou T15 Gittigidiyor

Haylou T15 Aliexpress

T15 Haylou

Haylou T15 Kurulum

Haylou T15 Kullanım Kılavuzu

Haylou T15 Su geçirir mı

 • IPX5

haylou t15 trendyol

haylou t15 akakce

Xiaomi Haylou T15 Kablosuz Kulaklık Değerlendirmeler Müşteri Yorumları

Xiaomi Haylou T15 Kablosuz Kulaklık Değerlendirmeler

Haylou GT1 Kulaklık Xiaomi TWS Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Kulaklık IPX5 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Siyah

Haylou GT1 Kulaklık Xiaomi TWS Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Kulaklık

IPX5 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Siyah

MarkaHAYLOU
RenkSiyah
Bağlantı TürüKablosuz
Model AdıGT1
Kulaklık TürüKulak İçinde

Haylou GT1 Kulak içi Bluetooth Kulaklık

Haylou GT1 Özellikleri

 • Çok fonksiyonlu dokunmatik kontrol
 • Dijital akıllı DSP dijital modül gürültü azaltma
 • IPX5 su geçirmez, yağmurlu günlerde kullanılabilir.
 • Kulaklıklı mikrofon setinde yüksek hassasiyetli 7,2 mm dinamik stereo hoparlör bulunur.
 • Akıllı ses asistanı
 • 310 mAh şarj kutusu ile kulaklığınızın hızlı şarj edilmesini sağlar.
 • Bluetooth 5.0 bağlantılı
 • Kulakiçi
 • 310 mAh Batarya

Haylou GT-1

Daha kararlı sinyal iletimi, daha düşük gecikme süresi ve daha düşük güç tüketimi için profesyonel olarak özelleştirilmiş bir Bluetooth 5.0 yongası kullanıyoruz.

GT-1, Çağrının netliği için çift taraflı mikrofon kullanır. Üstün çağrı netliği ile kristal berraklığında çağrılar yapabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Kurulum

GT-1’i kulaklıkları kutudan çıkar çıkmaz otomatik olarak açılarak, eşleşebilir ve bağlanabilir moda geçer.

IPX5 Tere Dayanıklı

Yoğun antrenmana hazır mısınız?

IPX5 endüstriyel seviyesi GT1’i suya ve tere karşı korur, bu nedenle nerede olursanız olun istediğiniz kadar egzersiz yapabilirsiniz.

12 Saatlik Şarj Süresi

GT1, hayal gücünüzün ötesinde güçlü bir pilin içerir.

Şarj kutusu ile birlikte yaklaşık 12 saatlik kullanım süresi sunar.

Sesli Asistan

Hızlı ayarlar ve açık uygulamalar konusunda size yardımcı olabilecek sesli asistanı etkinleştirmek için üç kez dokunun. Hızlı ayarlar ve açık uygulamalar konusunda size yardımcı olabilecek sesli asistanı etkinleştirmek için üç kez dokunun.

Küçük ve Hafif

GT1, Kullanım kolaylığının yanı sıra sadece 4g ağırlığındadır. Kompakt tasarımı ile kulağınıza taktığınızda görünmez hale gelir.

Dokunmatik Butonlar

Zarif gövdeye hafifçe dokunurken, kulaklarınıza fazladan baskı yapmadan birden fazla fonksiyonun kullanılabilmesi için yüksek hassasiyetli bir dokunmatik panel yerleştirilmiştir.

Yüksek Performans

Yüksek kaliteli sürücüleri ile üst düzey performans sunar.

DSP Teknolojisi

Kristal netliğinde bir konuşma sunan DSP teknolojisi.

Haylou GT1 TWS kablosuz Bluetooth kulaklık siyah renkli tasarımı, işlevsel teknik yapısı ve uygun fiyatları ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Düşük gecikme süresi ve güç tüketim değerleri ise ürünü performans bakımından üst sıralara yerleştiriyor. Bluetooth 5.0 kablosuz teknolojisine sahip olan kulaklığın yüksek sinyal iletim niteliği ve çözünürlüğü de dikkat çekiyor. Mikrofonlu kulaklık ile hem müzik dinlemek hem de telefon görüşmeleri yapmak son derece eğlenceli bir hâl alıyor. Ayrıntılı sesleri net biçimde duymak ve sesinin karşı tarafa net iletimini sağlamak sizin için önemliyse, fiyat performans ürünü olan bu kulaklığı inceleyebilirsiniz.
7.2 mm Sürücülü Kulaklık ile Müzik Keyfi
Haylou GT1 TWS, 7.2 mm boyutlu özel sürücüleri ile yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunuyor. 110 dB hassasiyet, 32 Ohm empedans ve 20 Hz ila 20 kHz frekans aralığı hem sürücülerin kapasitesine uygun bir ses çıkışı sağlıyor hem de bas ve tiz dengesinin doğruluğu üzerinde etkili oluyor.Gürültü engelleme teknolojisi ise donanım temelli verimliliği artırma amacına hizmet ediyor. Dış kaynaklı sesler izole edildiğinden çağrılarınız da müzik dinleme keyfiniz de bölünmüyor. Müzik dinlerken ya da film izlerken işitsel içerikleri iyi derecede duymanız için geliştirilen hoparlörlere gürültü önleyici özellikli mikrofon eşlik ediyor.Çağrı netliğini artırmak adına üründe çift taraflı mikrofon tercih ediliyor. Parazitlenme oluşumunu engelleyen ve çevresel gürültüleri bastıran mikrofon sayesinde çağrı performansı hayli yüksek oluyor.
Kolay ve Etkili Kullanım Vadeden Bir Kulaklık
Hızlı kullanım ve kolay kurulum, bu modelin sağladığı avantajlar arasında yer alıyor. Haylou kablosuz kulaklığı şarj kutusundan çıkardığınızda aygıt, bağlanabilir moda doğrudan geçiyor, otomatik açılabiliyor, uyumlu cihazlar ile otomatik olarak eşleşebiliyor. Kulak içi kulaklık Android ve IOS işletim sistemlerini desteklediğinden geniş bir kullanım alanı sunuyor. Farklı sistemlere uyumlu olması bir yana, sesli asistan desteğini de sizlere ulaştırıyor. Siri ve Google Asistan uygulamalarını GT1 kulaklık ile etkili biçimde kullanabilirsiniz.
Bluetooth Teknolojili Kablosuz Kulaklık
Haylou GT1 kanal içi kulaklık hem Bluetooth özellikleri hem de şarj kapasitesi ile kullanıcılara konfor vadediyor. AAC özellikli Bluetooth 5.0 teknolojisi AVRCP, HSP, A2DP ve HFP profillerini içeriyor. Tam kablosuz kulaklık geniş kullanım menzili ve uzun şarj kullanım süresini de beraberinde getiriyor. 10 metreye kadar kablosuz kullanım özelliği sayesinde hareket alanınız ve özgürlüğünüz artıyor. Tek şarj ile 3.5 saatlik kullanım süresi şarj kutusuyla birlikte 12 saate kadar artıyor. Şarj süresi 90 dakika olan şarj kutusu ince, hafif ve sağlam yapısı ile fark yaratıyor. Zarif ve estetik gövdeli kulaklık modüllerde dokunmatik teknoloji tercih ediliyor. Dokunmatik sensörler uzaktan kumanda olarak işlev görüyor, çağrılar ve müzikler bu yüzey aracılığı ile kontrol edilebiliyor. Bakı yapmanıza gerek kalmadan komut verebileceğiniz dokunmatik butonlarda özel kombinasyonlu birden fazla fonksiyon yer alıyor. Yüksek hassasiyetli panelin kullanımı süresince kulaklıkların kulaktaki dengeli duruşu bozulmuyor.
Sağlam, Şık ve Ergonomik Bir Dizayn
Tam kablosuz kulaklık, kolay kullanım ve etkili performansın yanı sıra, sağlam ve kaliteli bir genel yapı da sunuyor. Açık alanda, spor yaparken ya da yürüyüşleriniz süresince sorun yaşamamanız adına aygıtta IPX5 suya dayanıklılık koruması yer alıyor. Toza ve sıvı püskürtmeye dayanıklı tasarım sayesinde terleme durumunu dert etmeden antrenmanlarınıza odaklanabilirsiniz, uzun süreler boyunca egzersizlerinizi yapabilirsiniz. Ses gecikmesi durumu yaşatmayan ve Bluetooth destekli tüm cihazlar ile uyumluluk sergileyen kulaklık modern görünümden de taviz vermiyor. Fiyat ve performans ürünü kulaklık arayışınız varsa Haylou GT1 model kablosuz kulaklığı düşünebilirsiniz.
Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık – Siyah

Cihazı şarj etmek için cihazın üzerindeki jelatini çıkartmanız gerekmektedir.

Kutu İçeriğinde Şarj adaptörü ve Şarj kablosu bulunmamaktadır.

Oyun modu bulunmamaktadır.

Xiaomi Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık Soru – Cevap

Xiaomi Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık Hangi Telefonlar İle Uyumludur?

Xiaomi haylou GT1 TWS kablosuz bluetooth kulaklık, Bluetooth destekli tüm cihazlar ile uyumludur.

Xiaomi Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık Kullanırken Ses Gecikmesi Ya Da Kopması Olur mu?

Xiaomi haylou GT1 TWS kablosuz bluetooth kulaklık ileri düzey Bluetooth bağlantı teknolojisine sahip olduğu için ses aktarımı esnasında herhangi bir kopma ya da gecikme durumları oluşmaz.Bu sayede ses dosyalarınızı veya görüşmelerinizi rahatlık yapabilirsiniz.

Xiaomi Haylou GT1 TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklığın Suya ve Toza Karşı Dayanıklılığı Bulunur Mu?

Xiaomi haylou GT1 TWS kablosuz bluetooth kulaklığın IPX5 sertifitası sayesinde suya ve toza karşı dayanıklılığı bulunur.

Xiaomi Haylou GT1 Bluetooth Kulaklığı Nasıl Reset Atarım?

Adım 1: Haylou GT1 TWS’yi şarj kutusundan çıkarın ve manuel olarak kapatın . (çok işlevli tuşa kırmızı ışık yanıp sönene kadar uzun süre basın).

Adım 2: Kapatma durumunda, iki kulaklığın çok işlevli tuşuna yaklaşık 15 saniye basın, ikinci kırmızı ve beyaz ışıkları dönüşümlü olarak üç kez bırakın ve sıfırlamak için şarj kutusuna geri koyun .

Adım 3: Telefon cihazındaki Haylou GT1 TWS bağlantı kaydını silin ve iki kulaklığın eşleştirme kayıtlarını silin.

Adım 4: Tekrar eşleştirin , LED ışıklarının değişmesine dikkat edin, aksi takdirde eşleşme başarılı olmayacaktır.

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık

Xiami son dönemlerin en popüler elektronik markaları arasında yer alıyor. Marka özellikle ürettiği akıllı telefonlar, akıllı saatler ve tarz kablosuz kulaklıklarıyla gençler ve kendini genç hisseden insanlar arasında oldukça çok tercih ediliyor. Her kulak temelde kullanıcının kulağına ses veren iki hoparlörden oluşuyor. Kulaklığın en bilinen kullanımı, dinlenen müziği kişisel olarak kimseyle paylaşmadan ve kimseyi rahatsız etmeden dinlemek olarak tanımlanıyor. İyi bir kulaklık sayesinde dış ortamdaki trafik seslerini ya da inşaat sesleri gibi gürültü yapan sesleri duymadan müziğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Kulaklık alışverişlerinde kulaklığın ses geçirmemesi oldukça önemli bir etken olur. Kulaklıklar kablo ya da kablosuz bir şekilde telefona ya da bilgisayara-tablete bağlanabiliyor. Kablosuz, bluetooth kulaklıklar son zamanlarda oldukça çok kullanılıyor. Bu modeller kablosuz oldukları için bağlanmak istediğiniz cihaza bluetooth ile bağlanmanızı ve kabloya dolanmadan ya da kablo açma derdine düşmeden müziğinizin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Son zamanların en bilinen markalarından Xiaomi de tarz ve teknolojik bluetooth kulaklıklarını kullanıcıların beğenisine sunuyor. Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık, markanın son zamanlarda en çok satan ürünleri arasında yerini alıyor. Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık kullanımı, kablo ile değil, bluetooth ile sağlanıyor. Kablolara dolaşmadan ve kablo açma derdini düşünmeden her yerde her an müziğin keyfini çıkartmak istiyorsanız Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 kulaklıkğın teknik özelliklerine daha yakından bakabilir ve ürünün teknik ve tasarım özelliklerini daha yakından inceleyebilirsiniz.

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık Teknik Özellikleri

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık özellikleri ile bağlanmadan bağlantıda kalmak isteyen genç ve kendini genç hisseden kullanıcıların beğenisini topluyor. Kulaklık alışverişlerinde özellikle dikkat edilmesi gereken birkaç özellik sayılıyor. Bu özellikler alınacak ürünün teknik özellikleri içerisinden sıralanıyor. Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık siyah rengi ile oldukça tarz ve genç bir duruşa sahip ve bu görünüş ürünün oval çizgileri ve kesimleriyle tamamlanıyor. Ürün diğer bluetooth kulaklıklar gibi büyük ve kaba değil, bunun tam tersine ürün oldukça minimal ve herhangi bir ek dış uzantıyla tamamlanmıyor. Tasarım özellikleri dışında kulaklığın teknik özellikleri de saymakla bitmiyor. Markanın bu ürününde diğer ürünlerinden daha iyi bir sinyal iletimi teknoloji kullanılıyor. Gelen aramaları karşılamada ise daha az gecikme ve aramayı aktarma süresi bulunuyor. Kulaklık içinde gelen hem kutu hem de şarj adaptörü olarak kullanılan kutu içinde şarj edilerek kullanılıyor. Kulaklık oldukça düşük bir güç tüketimi ile çalıştığı için şarjı da uzun süre kalıyor. Bir kulaklık bugün sadece müzik dinlemek için kullanılamıyor. Trafikte ya da işte telefonla rahat konuşamadığınız anlarda kulaklığınız sayesinde telefonu kulağınıza götürmeden telefonla konuşabilirsiniz. Telefonunuza gelen aramaların daha net duyulması için Xiaomi kulaklıkta çift taraflı mikrofon kullanılıyor. Kolay kurulumu ve zengin teknik özellikleriyle her kullanıcının beğenisini topluyor. Cimri.com’u ziyaret ederek ürünün teknik özelliklerini daha yakından inceleyebilirsiniz.

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık Fiyatları

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık fiyatları genel olarak kulaklığın sahip olduğu teknik özellikler ve modeline göre belirleniyor. Ürün markanın en popüler ve en çok satılan ürünlerinden biri olarak biliniyor. Bluetooth bağlantı teknoloji ile çalışan ürün müzik dinleme deneyiminizi yüksek ses kalitesinin yanında netliği yüksek mikrofon özellikleri ile destekliyor. Bluetooth kulaklıklar kablolu çalışan kulaklık modellerine kıyasla daha yüksek fiyatlara satılıyor. Biraz daha fazla ödeyerek kablo derdinden kurtulabilirsiniz. Kulaklığın tasarım özellikleri de fiyatı etkiliyor. Özellikle bu ürün şık dış tasarımı ve ergonomik biçimi ile ön plana çıkıyor. Ürünün dışında kulak dışına uzanan herhangi bir uzandı yer almıyor. Ürün tamamen kulak içine yerleşerek kulakla bir görüntü sağlıyor. Ürün zengin teknik özelliklerine ve şık tasarım özelliklerine kıyasla oldukça uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Ürün bilinen diğer markaların ürünleriyle aynı teknik özelliklere sahip, buna karşılık bilinen markaların kulaklıklarından daha uygun fiyatlara satışa sunuluyor. Hem uygun fiyatlı hem de teknik özellikleri ve tasarımı iyi bir bluetooth kulaklık satın almak istiyorsanız Cimri’yi ziyaret ederek ürünün fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık İndirimleri ve Kampanyaları

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık indirimleri ve kampanyaları genel olarak diğer elektronik cihazlarda olduğu gibi dönemsel olabileceği gibi belirli büyük indirim günlerine de yayılıyor. Almak istenilen ürünlerin indirimlerini ya da kampanyalarını takip etmek her zaman kolay olmuyor. Bu gibi durumlarda işinizi kolaylaştırabilecek yeni yollar keşfetmeniz gerekebiliyor. Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık indirim ve kampanyalarını daha yakından takip etmek ve gerçekleşen indirimlerden hemen haberdar olmak isterseniz Cimri.com’ ziyaret ederek bu haberlerin tümünden anında haberdar olabilirsiniz. Cimri’de birçok satıcı ve ürünleri bir arada bulunuyor. Sitenin uzman ekibi sizin için tüm sitedeki indirim ve kampanyaları takip ediyor ve bu indirim ve kampanyalardan anında haberdar olmanız sağlıyor.

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele

Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 kulaklık, sadece müzik keyfiniz değil günlük telefon konuşmalarınızı da keyifli bir hale dönüştürecek tüm teknik özelliklere ve tasarım özelliklerini bünyesinde topluyor. Kulaklığın sahip olduğu tüm teknik ve tasarım özelliklerini Cimri.com üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz. Kulaklığın teknik özellikleri dışında site üzerinden Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık yorumlarına da ulaşabilirsiniz. Bu yorumlar kulaklığı almadan önce kulaklık hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor. Bunun dışında yine bu kullanıcı yorumlarını okuyarak site üzerindeki satıcılar hakkında da önceden bilgi sahibi olabilirsiniz. Cimri, uzman ekibi ve geniş ürün çeşitliliği ile kullanıcılarına iyi ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyor. 

Haylou GT 1 Kulaklık

Haylou Kulaklık

Haylou BT Kulaklık

xiaomi Haylou GT1

Xiaomi Haylou Kulaklık

Kablosuz Kulaklık haylou

Haylou Kulak içi Kulaklık

Haylou Kulaklık GT1

Mi Haylou GT1

xiaomi GT1 Kulaklık

Marka‎HAYLOU
Üretici‎Xiaomi
Model‎GT1
Model Adı‎GT1
Parça Numarası‎GT1
Önemli Özellikler‎Kablosuz
Adet‎1
Mikrofon Biçim Katsayısı‎Mikrofonlu
Kulaklık Türü‎Kulak İçinde
Piller Dahil‎Evet
Pil Gerekli‎Evet
Pil Hücre Bileşimi‎Lityum iyon
Cable Feature‎Dolaşmayan
Bağlantı Türü‎Kablosuz
Üretici‎Xiaomi
Ürün Model Numarası‎GT1
Ürün Boyutları‎7 x 4 x 4 cm; 80 gram
Aktif Gürültü Önleme (ANC)Yok
Bluetooth Versiyon5.0
Çift Telefon DesteğiYok
Kulaklık TipiStereo, TWS
Kullanım TipiKulakiçi
Müzik DinleyebilmeVar
Suya & Tere DayanıklıEvet
Garanti Süresi (Ay)24
Yurt Dışı SatışYok

Haylou Kablosuz Kulaklık GT1

Haylou GT1 amazon

Price: $143,85 TL

Kulak Haylou gt1 beyaz

Xiaomi TWS Xiaomi Haylou GT1 Kablosuz Kulaklık değerlendirmeler