Haylou T15 Kulaklık TWS Xiaomi Haylou T15 Kablosuz Kulaklık IPX5 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Gaming 2200mAh Siyah

Haylou T15 Kulaklık TWS Xiaomi Haylou T15 Kablosuz Kulaklık

IPX5 Bluetooth 5.0 Kulak İçi Kulaklık Gaming 2200mAh Siyah

Haylou T15 Kulaklık amazon

Fiyat:164,38 TL

MarkaHAYLOU
RenkSiyah
Bağlantı TürüKablosuz
Model AdıT15
Kulaklık TürüKulak İçinde
 • Haylou T15 TWS Bluetooth Kulaklık dokunmatik sensör ve IPX5 koruma sınıfına sahiptir. 
 • Çağrı kontrol ve müzik kontrol özellikleri vardır. 
 • Pasif gürültü önleme özelliğinin yanı sıra Android ve IOS uyumludur. 10 m kadar kullanım mesafesi ve şarj kutusu ile 60 saat kullanım imkanı sunar. 
 • Sahip olduğu mikrofonu sayesinde hem telefon görüşmeleri hem de Siri Asistan ve Google Asistan yönetimi sağlar.

Bu ürün hakkında

 • Bluetooth: V5.0
 • Su ve Toza Karşı Dayanıklılık: Var, IPX5
 • Müzik ve Konuşma Süresi: Şarj birimi ile 60 saat
 • Çift Telefon Desteği: Yok
 • Gürültü Önleyici: Yok

Haylou T15 Gaming TWS Teknik Özellikleri

Haylou T15 özellikleri

 • Kulaklık tipi: Stereo
 • Kulaklık tipi: Kulakiçi
 • Bağlantı: Bluetooth 5.0
 • Suya ve tere dayanıklılık: Mevcut
 • Batarya: 60 saatten fazla
 • Sürücü çapı: 6mm
 • Sesli asistan desteği: Mevcut
 • Öne Çıkan Özellikler: Oyun modu, müzik modu, gürültü azaltma

Haylou T15 Gaming IPX5 TWS Kablosuz Kulak İçi Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Haylou T15 Gaming TWS Tasarım

Hem tasarımı hem de kullanım kolaylığı ile tam kablosuz kulaklıklar hızla daha çok kişiye ulaşmayı başlıyor. Özellikle giriş segmentinde yer alan kulaklık, bir kulaklıktan çok fazla bir beklentisi olmayan kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde talep görüyor. Dünya genelinde geniş kitlelere ulaşabilen tam kablosuz kulaklık markalarından biri de Haylou. Haylou T15 modeli ile tasarım noktasında hem sadelik hem de rahatlık sunuyor. Zira Haylou T15 yassı kulaklık kutusu ile cepte çok fazla rahatsızlık yaratmıyor. Kulaklıklara gelecek olursak; kulak içine tam oturan ve dış tasarımı ile kulakta sabit durabilen bir modelle karşılaşıyoruz. Siyah mat bir rengin hakim olduğu kulaklık modeli plastik bir yapıdan oluşuyor.

Haylou T15 Gaming TWS Performans

Haylou T15 100-250 TL fiyat aralığında karşımıza çıkan giriş segmenti kablosuz kulaklıklar arasında öne çıkan bir performansa sahip. Kutusunda sunduğu yüksek pil ömrü ile neredeyse kısa çaplı bir tatili bile rahatlıkla çıkarmaya aday olan Haylou T15 ses performansında da belli bir standardı yakalayabiliyor. Ancak gecikme süresinde yapılan iyileştirmelere rağmen Haylou T15’i bir gaming oyuncu kulaklığı olarak isimlendirmek doğru olmaz.

Haylou T15 Gaming TWS Batarya Kapasitesi

Haylou T15 Gaming TWS kulaklığın sivrilen en önemli yanı şüphesi yüksek pil kapasitesi. Tam şarjda 2.5 saat kesintisiz kullanım süresi sunabilen T15 kulaklığın şarj kutusu ile tek şarjda toplam 60 saatlik bir pil performansı sağlayabiliyor. Toplam 2200 mAh batarya kapasitesi sunan kulaklık kutusu ters şarj özelliği ile akıllı telefonunuzun da güç kaynağı olabiliyor.

Haylou T15 Gaming TWS Kulaklık Artıları

* Yüksek batarya kapasitesi kullanıcısını yarı yolda bırakmıyor.* Bluetooth 5.0 ile daha geniş mesafede daha az gecikme sunuluyor.* Oyun ve müzik modlarında performans farkı hissediliyor.* Uygun fiyatı ile her bütçeye hitap edebiliyor.

Haylou T15 Gaming TWS Kulaklık Eksileri

* Plastik materyali sağlamlık konusunda güven yaratamıyor.* Satış sonrası destek konusunda dezavantajlar yaşatabiliyor.

Haylou T15 Gaming TWS Kimlere Hitap Ediyor?

Haylou T15 Gaming TWS, özgür bir kulaklık deneyimi isteyen ancak bunun için yüksek bir bütçeye sahip olmayan kullanıcılar için ideal. Ayrıca pc oyunu ve mobil oyunlarda sesi önemseyen, kablosuz bir oyuncu kulaklığına yüksek bir bütçe ayırmak istemeyen kullanıcılar da Haylou T15 Gaming TWS modelini inceleyebilir.

Xiaomi Haylou T15 TWS Bluetooth Kulaklık

Haylou T15 TWS Bluetooth Kulaklık

Xiaomi firmasının geliştirdiği markalardan biri olan Haylou, bluetooth kulaklık alanında üretimleri ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Haylou bluetooth kulaklıklar, genellikle kulakiçi tasarımı ile maksimum ses seviyesi sunmayı amaçlıyor. T15 TWS model kulaklık, siyah rengi ve dinamik tasarımı ile ilgi uyandırıyor. Haylou T15 TWS bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık, Android ve İOS işletim sistemleri ile kullanılıyor. Kanal içi tasarımı ile cihaz tüm sesin kulakta kalmasını sağlıyor. Daha detaylı teknik bilgi sahibi olmak için Haylou T15 TWS bluetooth kulaklık incelemesi yapabilirsiniz.

Haylou T15 TWS bluetooth 5.0 kulaklık kablosuz bağlantı özelliği sayesinde rahat bir kullanım sunuyor. Haylou kulaklık, kulak sabitleme ekipmanı ve şarj kablosu ile birlikte geliyor. Kutusunun içerisinde otomatik olarak şarj olan kulaklığın kutusu ise güç kablosu ile şarj ediliyor. Bluetooth kulaklığın kapalı akustik yapısı, ses seviyesini neredeyse tamamının kulak içinde kalmasına yardımcı oluyor. Cihazın suya karşı dayanıklılık özelliği olduğu belirtiliyor. Su dayanıklılık derecesi sadece terleme ve sıçramalara karşı olarak geliştiriliyor. 7.4 gram ağırlığı bulunan kulaklığın hafif tasarımı, uzun süreli kullanımlarda rahatsız hissi yaşatmıyor. Haylou T15 ipx5 TWS kablosuz kulak içi bluetooth kulaklık sadece siyah renk seçeneği ile satışa sunuluyor. Stereo teknolojisine sahip ses özellikleri, dışarıdaki sesleri ve gürültüleri önleyici sistemi sayesinde açık alanlarda kullanım sunuyor. Kulaklığın ses alanında sürücü çapı 6 mm olarak hesaplanıyor. Tam kablosuz şekilde üretilen Haylou kulaklık, bluetooth ile bağlantı kuruyor. Cihazın çoklu bağlantı özelliği bulunmuyor Bu nedenle aynı anda sadece tek cihaz üzerinden kullanılıyor. Bluetooth bağlantı alanı 10 metre. Bu uzaklık mesafesine kadar bağlantı kopmadan kullanılabiliyor. Kutusu içerisinde şarj olan kulaklıkların kutu ile birlikte maksimum kullanım süresi 60 saat. Cihazın şarj kutusunun dolumu ise 90 dakika sürüyor. Kutusuz kullanımlarda kulaklık maksimum 2.5 saat şarj sunuyor. Haylou T15 TWS bluetooth kulaklık özellikleri genel olarak kullanımda sunduğu şarj kapasitesi ile ilgi görüyor.

Haylou T15 TWS Bluetooth Kulaklık Kullanımı

Haylou T15 TWS bluetooth kulaklık kullanımı kablosuz oluşu ile antrenmanlarda, toplantılarda ve benzeri alanlarda kolaylık sunuyor. Android ve İOS işletim sistemleri ile kurulum gerçekleştiren kulaklık ile müzik dinleme, spor, oyun oynama ve telefon kullanımı gibi aktiviteler yapılıyor. Ayrıca Google Asistan ve Siri Asistan ile de senkronize şekilde çalışıyor. Cihazın dokunmatik sensörleri, sesi açma kapama, şarkı listesinde önceki ve sonraki şarkıya geçme, arama açma ve sonlanırma gibi işlemleri yapıyor. Çağrı geldiğinde müziği otomatik olan durduran kulaklık, telefon görüşmelerinde telefondan ya da kulaklıktan olarak seçim yaptırıyor. Bağlantı kurulan akıllı cihazın ekranında kulaklığın şarj durumu gösteriliyor. Dikdörtgen kutusu ile birlikte gelen ürünün kutusu üzerinde markanın amblemi yer alıyor. Xiaomi Haylou T15 TWS bluetooth earbuds farklı kulak pedleri ile tam uyumlu kullanım vadediyor.

Haylou T15 TWS Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Haylou T15 TWS bluetooth kulaklık fiyatları hakkında araştırma yapmak üzere Cimri.com sisteminden yardım alabilirsiniz. Farklı elektronik marketlerin güncel rakamlarını bir arada listeleyebilir, karşılaştırma yapma şansı bulabilirsiniz. Haylou bluetooth kulaklık ürünlerini özellik alanında değerlendirebilir, modeller arasında fiyat performans alanında bir sonuca varabilirsiniz. Ayrıca arama çubuğunda marka belirtmeniz halinde Haylou T15 TWS bluetooth kulaklık indirim ve kampanya seçeneklerini kolayca görüntüleyebilirsiniz. Kulaklık alışverişi yapmadan önce kullananların görüşleri genelinde bir sonuca varmak için Haylou T15 TWS bluetooth kulaklık yorumları alanını okuyabilirsiniz.

Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık Özellilkleri Müzik dinlemek, hemen herkesin vazgeçemediği hobileri arasında yer alıyor ancak müzik dinlerken kullanılan ekipmanlar, çoğu zaman, dinleme sürecinin seyrini etkiliyor. Ses kaynağı ne kadar kaliteli sinyaller iletiyor olursa olsun, kulaklık ve hoparlör gibi ses sinyallerini ses dalgalarına dönüştüren ürünler, teknik açıdan yetersiz kalırsa, dinleme keyfi sekteye uğrayabiliyor. Müzik, özellikle de rock müzik dinlemekten hoşlananlar ise gerek elektro gitar ve basgitar gerekse klavye ve davullardaki ayrıntıları en iyi şekilde işitebilmeyi hedefleyebiliyor. Çin’in en ünlü markalarından biri olan Xiaomi’nin alt markalarından Haylou da rock müzik tutkunlarına özel kulaklık modellerine imza atıyor. Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık özellikleri ve yapısıyla başta rock müzik olmak üzere her tür müziğin takibinde değerlendirilebiliyor. Geniş Biyolojik Diyafram’ı sayesinde oldukça ayrıntılı sesler sunan Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık fiyatları bakımından erişilebilir aralıklarda seyrediyor. Böylece bütçesini yormadan yüksek performanslı bir tam kablosuz kulaklık almak isteyenler, doğrudan bu modele yönelebiliyor. 6 mm Biyolojik Diyafram ve 60 Saat Dinleme Süresi Her biri 3,7 gram ağırlığındaki kulaklıkları, sahip oldukları Realtek 8763VXP Bluetooth 5.0 yongası sayesinde; akıllı cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi birimlerle kolayca eşleştirebilir, multimedya ve oyun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Kulaklıkları tam şarj ettikten sonra 3,5 saat boyunca kesintisiz şekilde dinleme tecrübesi elde edebilir, ürünle birlikte gelen şarj birimiyle kulaklıkları toplamda 15 defa şarj ederek dinleme süresini 60 saate kadar yükseltebilirsiniz. IPX5 ile suya dayanıklı hâle getirilen modeli; antrenmanlarda, açık alan koşularında ve doğa yürüyüşlerinde kullanabilir, kulaklığın sunduğu farklı modlar aracılığıyla her aktiviteye uygun bir ses tonu yakalayabilirsiniz. Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık modelleri üzerinde bulunan hassas mikrofonla telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, görüşme esnasında karşıya ilettiğiniz seslerin berrak olması sayesinde iletişiminizi hedeflediğiniz kalitede sürdürebilirsiniz. Akıllı telefonlardaki işletim sistemlerinde bulunan dijital kişisel asistanları, ürün yardımıyla kontrol edebilir, telefonunuza dokunmadan internet aramaları ve diğer işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık ayrı ayrı çalışabildiği için yalnızca gereksinim duyduğunuz kulaklığı, ek bir işlem yapmadan cihazlarınızla eşleştirebilir, ihtiyaç anında diğer kulaklığı da anında etkinleştirerek stereo dinleme sürecine devam edebilirsiniz. Model Etkileyici Teknik Özellikleriyle Dikkat Çekiyor Marka ve model fark etmeksizin Bluetooth teknolojisine sahip tüm cihazlarla eşleştirilerek kullanılabilen Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık, teknik özellikleriyle günceli yakalıyor. Müzikseverlerin beklentilerini karşılayacak özel donanım bileşenleriyle güçlendirilen ve geniş sayılabilecek sürücüsüyle dengeli tiz, orta ve bas sesler sunabilen ürün, oyun modu, müzik modu gibi seçenekleriyle kullanıcılara avantaj sağlıyor. Sürücü Çapı: 6 mm Biyolojik Diyafram Öne Çıkan Özellikler: Oyun modu, müzik modu gürültü azaltma, asistan desteği Su ve Toza Karşı Dayanıklılık: Var, IPX5 Müzik ve Konuşma Süresi: Şarj birimi ile 60 saat Bağlantı Tipi: Bluetooth 5.0 Teknoloji, oyun ve müzik tutkunlarının rahatlıkla alışveriş listelerine ekleyebilecekleri Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık modelleri, öncelikli olarak zarif ve modern tasarımıyla hayranlık uyandırıyor. Her tip kulağa kolayca oturabilmesini mümkün kılan silikon bölmesiyle, sürücülerin oluşturduğu sesleri kulağa olması gerektiği gibi aktaran ürün, üç ayrı boyda silikonla geliyor. Üzerinde bulunan dokunmatik kontrol bölgesi aracılığıyla yönetilebilen kulaklık, arzu edildiği anda şarj kutusuna konumlandırılarak şarja bırakılabiliyor. Haylou’nun geliştirdiği en büyük şarj birimli kablosuz kulaklık çözümü olma özelliğini taşıyan model, şarj birimi büyüklüğünü bir avantaja dönüştürüyor. 2200 mAh kapasiteli bataryayla desteklenen şarj birimi, kulaklıkları toplamda 15 defaya kadar şarj edebildiği gibi gereksinim hâlinde cep telefonu ve tablet gibi cihazları da USB portu aracılığıyla şarj edebiliyor. Gerek üretici gerekse ürünü kullanan teknoloji tutkunları, uzun seyahatlere çıkmadan önce şarj biriminin, tamamen doldurulmasını tavsiye ediyor. Zira şarj biriminin tam doluluğa ulaşması, birkaç saat sürebiliyor. Şarj birimi içerisindeki mıknatıslar, kulaklıkların, birim içerisindeyken yerinden oynamasını ve hareket esnasında zarar görmesini ya da şarj edilmemesini engelliyor. Birimin iç kısmında üç adet LED aydınlatma yardımıyla birimin hangi oranda şarjının kaldığı gözlemlenebiliyor. Ayrıca, kulaklıkların üstünde de bağlantı durumuyla ilgili bilgi veren LED aydınlatmalar yer alıyor. Oyun Moduyla Üst Düzey Senkronizasyon Tam kablosuz kulak içi kulaklıklarda karşılaşılabilen senkronizasyon sorunlarını taşımayan Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık özellikleri sayesinde özellikle Android işletim sistemli telefonlarda oldukça tatmin edici bir performans gösteriyor. İlgili modlar seçildiği takdirde popüler video akış uygulamaları aracılığıyla video izlerken ses ve görüntü arasında herhangi bir senkronizasyon sorunuyla karşılaşılmıyor. Benzer şekilde oyun modu etkinleştirildiğinde, oyunlardaki sesler, kullanıcıların hamleleri ve diğer tüm işitsel unsurlar, gerçek zamanlı olarak kulaklığa yansıyor. Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık fiyatları dikkate alındığında, böylesi özellikler, kullanıcıların ürüne yönelmelerine zemin hazırlıyor. Kutu İçeriğiyle Sahiplerini Mutlu Ediyor Sunduğu teknik özellikler ve konumlandırıldığı fiyat aralığıyla kısıtlı bütçeli müzikseverlerin ilgisini çeken Haylou T15, sahiplerini mutlu eden bir kutu içeriğiyle geliyor. Ürünün kutusundan; bir çift kulaklık, üç çift kulaklık silikonu (bir çifti kulaklığa takılı durumda), şarj birimi, Micro USB şarj kablosu, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler çıkıyor. Kulaklık Alanındaki Çözümleriyle Dikkat Çeken İsim: Haylou Dünyanın önde gelen teknoloji markalarından Xiaomi’nin alt markalarından biri olan Haylou, 2019 yılının ortalarından beri çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle kablosuz kulaklık modelleriyle dikkatleri üzerine çeken marka, akıllı saat ve şarj kitleriyle teknoloji meraklılarına hizmet veriyor. Hazırladığı ürünler, genellikle uygun fiyat aralıklarında seyreden Haylou, bu yönüyle kullanıcı kitlesini dünya çapında artırmayı başarıyor. Kutusundan Çıktığı Anda Kullanıma Hazır Ürün kutusundan çıktığında kullanıcıları şarj birimi, şarj kablosu, ek silikonlar ve kullanım kılavuzu karşılıyor. Şarj biriminin içine yerleştirilmiş durumdaki kulaklıklar, birimle beslendiği için belirli seviyede dolu durumda oluyor. Bu sayede kullanıcılar, akıllı cihaz veya bilgisayarlarındaki Bluetooth bağlantısını etkinleştirerek kulaklıkları cihazlarla kolayca eşleştirebiliyor. Yine de hem kulaklıkların hem de şarj biriminin şarj seviyelerinin değerlendirilerek tam doluluğa ulaştırılması tavsiye ediliyor. Aksi durumda, ürünün vadettiği kullanım süreleri yakalanamayabiliyor. Kullanım ve kontrol şeması bakımından markanın diğer ürünlerinden herhangi bir farklılığı bulunmayan ve daha evvel, Haylou marka tam kablosuz kulaklıklar kullananların hemen yönetebilecekleri ürünün kendi ses seviyesi yükseltilemiyor. Müziği oynatmak veya duraklatmak için kulaklığa bir kez dokunmak, bir sonraki şarkıya geçmek için sağ kulaklığa iki kez dokunmak, bir önceki şarkıya dönmek için sol kulaklığa iki defa dokunmak gerekiyor. Dokunmatik yüzeylerin sıfırlanması için ilgili yüzeylere, 20 saniye kadar basılı tutulması öneriliyor. Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanması sayesinde cihazla kulaklıklar arasında 10 metre mesafe bulunsa dahi kulaklıklar sorunsuz şekilde değerlendirilebiliyor. Kullanım kılavuzundaki yönlendirmeler ışığında kulaklık ve bağlantı sağlanacak cihaz, birbiriyle kolayca eşleştirilebiliyor. Şayet eşleşme problemi yaşanırsa, kulaklıkların şarj birimine yerleştirilmesi, ardından birimden çıkarılıp yeniden eşleştirme işlemi denenmesi tavsiye ediliyor. Eğer siz de rock müzik dinliyor, oyunlarla zaman geçirmekten hoşlanıyor ve özellikle akıllı cihazlarınızdaki tüm sesleri, tam kablosuz bir kulaklık üzerinden takip etmeyi planlıyorsanız, ürünü kolayca satın alabilirsiniz. 

Marka‎HAYLOU
Üretici‎Haylou
Model‎T15
Model Adı‎T15
Parça Numarası‎T15
Önemli Özellikler‎Gürültü önleme
Adet‎1
Mikrofon Biçim Katsayısı‎Mikrofonlu
Kulaklık Türü‎Kulak İçinde
Piller Dahil‎Evet
Pil Gerekli‎Evet
Cable Feature‎Dolaşmayan
Bağlantı Türü‎Kablosuz
Şarj Edilebilir Pil Dahil‎Evet
Üretici‎Haylou
Ürün Model Numarası‎T15
Ürün Boyutları‎10.4 x 12.2 x 4.6 cm; 40 gram

Haylou t15 2200mah

Xiaomi T15 Kulaklık

Haylou T15 Beyaz

Haylou Kulaklık T15

Haylou T15 Sikayet

Haylou T15 Gittigidiyor

Haylou T15 Aliexpress

T15 Haylou

Haylou T15 Kurulum

Haylou T15 Kullanım Kılavuzu

Haylou T15 Su geçirir mı

 • IPX5

haylou t15 trendyol

haylou t15 akakce

Xiaomi Haylou T15 Kablosuz Kulaklık Değerlendirmeler Müşteri Yorumları

Xiaomi Haylou T15 Kablosuz Kulaklık Değerlendirmeler